Komunikácie

Jeden systém pre rôzne zbernice

Hľadáte I/O pre IIoT?
Centralizované alebo decentralizované použitie?

komunikacia ethernetok

Vyznáte sa dnes v priemyselných ethernetoch?

Je veľmi ťažké udržať si prehľad v početných komunikačných protokoloch, ak hovoríme o vývoji aj napríklad len v posledných dvoch desaťročiach. Skúmaniu priemyselných ethernetov sme venovali značný čas. Na 40 stranách Vám prinášame prehľad vlastností najvýznamnejších zástupcov, ich otvorenosť, zastrešujúce organizácie vo svete, pripravenosť pre Industry 4.0. a ich možnosti pre funkčnú bezpečnosť.

ZÍSKAJTE 40-STRANOVÉ SYSTÉMOVÉ POROVNANIE PRIEMYSELNÝCH ETHERNETOV

 

Prečo Ethernet ?
Komunikácie boli vyvinuté v automatizačnom svete pre účely procesného a výrobného riadenia. Stále nám však ostávali rôzne obmedzenia brániace výkonu. Ethernet ako prvý odpovedal na tieto výzvy. Výrobcovia zrealizovali rôzne prístupy k dosiahnutiu realtime schopností (hlavne eliminovať CSMA/CD) komunikácie postavenej na Ethernete. Najväčšie skúsenosti máme s otvoreným štandardom Ethernet POWERLINK, kde dosahujeme synchronizáciu s presnosťou pod 1µs. Umožňuje nám realizovať všetky potrebné topológie (vrátane master a aj káblovej redundancie) pri použití štandardných sieťových prvkov (hub a switch). Veľkým plusom je pre nás pripravenosť pre Gigabitovú prevádzku.

Pozrite sa ako vďaka rýchlosti POWERLINKu dosahujeme svetové rekordy v priemyselnej komunikácii >>> 

Vstupy / výstupy priamo pre OPC UA – to je Priemysel 4.0
Z množstva priemyselných ethernetov a komunikácií vyberáme najrozšírenejšie, ku ktorým Vás pripojíme a máme ich zvládnuté – Ethernet POWERLINK, PROFINET, Ethernet/IP, EtherCAT, SERCOS, DeviceNet, Modbus/TCP, Modbus, CAN, CANopen, RS232, RS422/485,.... alebo špeciálne komunikácie ako M-bus, Dali, AS-i, SmartWire, HART, I/O-Link. V našom portfóliu nájdete aj priame pripojenie vstupov/výstupov pomocu radiča zbernice (bus controller) s funkciami ako OPC UA server, ktorý poskytuje informácie z modulov OPC UA klientom (vrátane riadiacich systémov, SCADA systémov, ERP alebo cloudom).Riadiace systémy pre vašu aplikáciu

Vstupy / výstupy, riadiace systémy a bezpečnosť podľa vašich požiadaviek
... s POWERLINK, Profibus, PROFINET, DeviceNet, ModbusTCP, EtherNet/IP, EtherCAT, Sercos III, CANopen...?
... s IP20 alebo IP67 krytím?
... s nasadením v záporných teplotách?
... s Ex 2 certifikáciou?
... s ochranou proti vlhkosti a kondenzácii?
... s odnímateľnými svorkami?
... s možnosťou výmeny modulu pod napätím?
... s reakčným časom 1µs?
... s funkčnou bezpečnosťou do SIL 3 / PL e/ Cat 4?


Základné informácie o systémoch nájdete tu v brožúre >>>

 

 

Máte záujem o ďalšie informácie – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na 032/7719575 a radi Vám ich pošleme.


Mám záujem


Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

O nás

    Sme mladí ľudia, ktorí ako členovia medzinárodného tímu, majú radi svoju prácu v oblasti priemyselnej automatizácie. Naše poslanie je prenášať vaše požiadavky a myšlienky do moderného automatizačného riešenia.Teší nás, že naše vzájomné poznanie, know how a spolupráca posúva vaše možnosti a pôsobenie na trhu.

Čítaj viac

 

 

Kontakt

    B+R automatizace spol. s r.o. - organizačná zložka
    Trenčianska 17
    915 01 Nové Mesto nad Váhom
    Tel: +421 32 77195 - 75

office.sk@br-automation.com
http://www.br-automation.com

Copyright © 2024 Automation All rights reserved.