Hlavná stránka / Novinky / Budúcnosť mobilnej automatizácie
29sep, 2016
Budúcnosť mobilnej automatizácie

Budúcnosť mobilnej automatizácie

Modulárny riadiaci systém X90 a I/O systém od firmy B&RB&R aj naďalej otvára nové možnosti v oblasti mobilnej automatizácie s inovatívnymi produktovými radmi  X90 pre zvládnutie mobilnej kontroly a I/O úloh. Komplexná sada štandardizovaných komponentov je ideálna pre zavádzanie flexibilných konceptov automatizácie.


Srdcom systému X90 je riadiaca jednotka s výkonným procesorom ARM a 48 multifunkčných  I/O kanálov. K základnému vybaveniu patrí rozhrania pre CAN, USB, Ethernet a zbernica Powerlink.


Maximálna flexibilita
Extrémne robustné odlievané hliníkové puzdro poskytuje priestor až pre štyri  rozširujúce karty. Vďaka tomu je možné pridať ďalšie I/O kanály, rozhrania a dokonca aj kompletný bezpečnostný riadiaci systém s bezpečnými  I / O. Rozširujúce karty pre WLAN, Bluetooth a GPS rozhrania sú v súčasnej dobe vo fáze plánovania.


Maximálna ochrana
Všetky výrobky z rady X90 sú určené pre použitie v drsnom priemyselnom prostredí. Zvládnu prevádzkovú teplotu od -40 do 85 °C, ako aj silné vibrácie alebo nárazy a sú odolné aj voči soli, UV žiareniu a oleju.


Maximálna integrácia
Systém  X90 ponúka všetky výhody B&R automatizačnej techniky. Zahŕňa modulárny a hardvérovo nezávislý vývoj softvéru pomocou modulárnych sofvérových blokov, ktoré výrazne znižujú dobu vývoja softvéru a zabezpečujú jeho opakovanú použiteľnosť. Bezpečnostné technológie a rozsiahle možnosti riešenia problémov sú tiež plne integrované do systému B&R a sú k dispozícii pre používateľov systému X90 bez obmedzenia.

 

Máte záujem o ďalšie informácie – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na 032/7719575 a radi Vám ich pošleme.

Mám záujem


O nás

    Sme mladí ľudia, ktorí ako členovia medzinárodného tímu, majú radi svoju prácu v oblasti priemyselnej automatizácie. Naše poslanie je prenášať vaše požiadavky a myšlienky do moderného automatizačného riešenia.Teší nás, že naše vzájomné poznanie, know how a spolupráca posúva vaše možnosti a pôsobenie na trhu.

Čítaj viac

 

 

Kontakt

    B+R automatizace spol. s r.o. - organizačná zložka
    Trenčianska 17
    915 01 Nové Mesto nad Váhom
    Tel: +421 32 77195 - 75

office.sk@br-automation.com
http://www.br-automation.com

Copyright © 2023 Automation All rights reserved.