Hlavná stránka / Novinky / Ako sme spoznali super človeka
09máj, 2017

Ako sme spoznali super človeka

B&R na hrade Tematín


tematin3

Začalo sa to okolo roku 1250 v juhozápadnej časti Považského Inovca na vápencovo-dolomitovom podloží medzi Lúčanskou a Hrádockou dolinou. S výškou 600 m nad morom nepatrí medzi najvyššie položené, ako sa často tvrdí, no napriek tomu zostáva výraznou dominantou Stredného Považia. Hrad Tematín. (viac info na http://www.tematin.eu/hrad/historia-hradu ). Celé stáročia písal svoju históriu a určoval príbehy ľudí v blízkom aj ďalekom okolí. Jeho, pravdepodobne, naznámejší rodák Berčéni Mikuláš, vytvoril spolu s Františkom II. Rákocim najznámejšiu dvojicu (B&R) stavovských povstaní na prelome 17. a 18. storočia. Po storočiach sa v dohľade Tematínu, z ktorého sa stala medzičasom ruina, usídlila partia ľudí venujúca sa automatizácii. Slovenská zložka spoločnosti Bernecker&Rainer (B&R) sa rozhodla, že okrem automatizácie zanechá aj trošku inú stopu vo svojom okolí a vybrala sa na hrad Tematín pomôcť Občianskemu združeniu Hrad Tematín, ktoré sa venuje dlhé roky záchrane a zachovaniu hradu v jeho súčasnej podobe. Tento rok sme sa venovali búracím a rúcacím (B&R) prácam a pocit z kolektívnej práce a pomoci miestu, ktoré každoročne navštívia tisíce turistov a z diaľnice vidí milión ľudí, je prísľubom do budúcna. Hradný „kastelán“ nám po celodennej práci poodhalil čo to z plánov, ktorým sa chcú do budúcna venovať. Keď sme odchádzali, tak pocit prechádzajúci našim vnútrom hovoril, že sa s ním ešte uvidíme. Mojmír, ďakujeme za super zážitok, noc na historickom mieste a vôbec to, že sme ťa stretli. Si obdivuhodný človek. Vidíme sa o nejaký čas a rátaj s nami aj na práce typu buduj a rozvíjaj (B&R) :-))

Váš B&R tím

 

 

 

Máte záujem o ďalšie informácie – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na 032/7719575 a radi Vám ich pošleme.

Mám záujem


O nás

    Sme mladí ľudia, ktorí ako členovia medzinárodného tímu, majú radi svoju prácu v oblasti priemyselnej automatizácie. Naše poslanie je prenášať vaše požiadavky a myšlienky do moderného automatizačného riešenia.Teší nás, že naše vzájomné poznanie, know how a spolupráca posúva vaše možnosti a pôsobenie na trhu.

Čítaj viac

 

 

Kontakt

    B+R automatizace spol. s r.o. - organizačná zložka
    Trenčianska 17
    915 01 Nové Mesto nad Váhom
    Tel: +421 32 77195 - 75

office.sk@br-automation.com
http://www.br-automation.com

Copyright © 2024 Automation All rights reserved.