Hlavná stránka / Novinky / Prenosné HMI pre flexibilné využitie
07mar, 2016
Prenosné HMI pre flexibilné využitie

Prenosné HMI pre flexibilné využitie

B&R predstavuje novú radu svojich robustných mobilných panelov


Spoločnosť B&R pridala tri nové mobilné jednotky do svojho HMI portfólia. Mobilný panel 7100 je mimoriadne ergonomický, ľahký a odolný proti nárazu. Tieto nové modely sú odpoveďou B&R na použitie v náročných priemyselných podmienkach, ktoré vyžadujú výkon priemyselného PC.

Optimálny displej
Nové mobilné panely sú dostupné v rôznych veľkostiach. Modely 7140 a 7150 sú vybavené 7" WSVGA a 10,1" displejom WXGA. Obidva využívajú inovatívny vizualizačný softvér mapp View. Model 7151 má 10,1" displej a operačný systém Windows.

Robustná konštrukcia pre drsné priemyselné prostredie
Mobilné panely optimálne využívajú obmedzený priestor kombináciou integrovaného dotykového displeja a funkčných kláves pre často používané funkcie. Ovládacie prvky ako je spínacia skrinka a tlačidlo STOP sú zapustené v zaoblenom dvojstennom kryte schopnom absorbovať tvrdé nárazy. Panely s krytím IP65 majú integrované rozhranie USB 2.0 a Ethernet 10/100.

Obr. Mobilný panel 7100 ponúka kombináciu integrovaného dotykového displeja a funkčných kláves.


 

Máte záujem o ďalšie informácie – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na 032/7719575 a radi Vám ich pošleme.

Mám záujem


O nás

    Sme mladí ľudia, ktorí ako členovia medzinárodného tímu, majú radi svoju prácu v oblasti priemyselnej automatizácie. Naše poslanie je prenášať vaše požiadavky a myšlienky do moderného automatizačného riešenia.Teší nás, že naše vzájomné poznanie, know how a spolupráca posúva vaše možnosti a pôsobenie na trhu.

Čítaj viac

 

 

Kontakt

    B+R automatizace spol. s r.o. - organizačná zložka
    Trenčianska 17
    915 01 Nové Mesto nad Váhom
    Tel: +421 32 77195 - 75

office.sk@br-automation.com
http://www.br-automation.com

Copyright © 2024 Automation All rights reserved.