Hlavná stránka / Novinky / Panely pre automobilovú výrobu
07mar, 2016
Panely pre automobilovú výrobu

Panely pre automobilovú výrobu

Inteligentná konštrukcia pre jednoduchý automotive servisSpoločnosť B&R vyvinula nový ovládací terminál prispôsobený potrebám odborníkov z údržby a servisných technikov v oblasti výroby automobilov. Ponúka rýchly a jednoduchý prístup k displeju, priemyselnému PC a ostatným ovládacím prvkom. Vďaka tomu operátori môžu vymeniť jednotlivé komponenty bez zastavenia linky, alebo prejsť na výkonnejší priemyselný počítač.

Výmena jednotiek nezávisle na sebe
Nový ovládací terminál sa skladá z dvoch nezávislých jednotiek: PC jednotky a rozširovacej jednotky. Pre prístup k obrazovke alebo počítaču stačí uvoľniť štyri rýchlouzávery zadného krytu a servisný personál sa dostane ku káblom displeja a počítača. Rovnako ľahko prístupná je tiež expanzná jednotka. PC a rozširujúca jednotka majú samostatné napájanie, takže pri výmene HMI harvéru zostane bezpečnostný obvod uzavretý.

Kompaktná, flexibilná konštrukcia
PC a rozširujúca jednotka sú integrované v elegantnom puzdre a môžu sa prispôsobiť prevádzkovým normám príslušného  výrobného závodu. S veľkosťou displeja 15 " sú vonkajšie rozmery celej zostavy 442 x 511 x 86 milimetrov. Príruba pre montáž  môže byť inštalovaná smerom hore alebo dole, čo umožňuje 2 spôsoby montáže: zavesenie na rameno alebo montáž na stojan.  Zmena umiestnenia príruby je možná i priamo na mieste pri montáži.

Obr. Operátorský panel s jednoduchou údržbou. Zadné kryty so štyrmi rýchlouzávermi zaisťujú rýchly a jednoduchý prístup k displeju a tlačidlám.


 

Máte záujem o ďalšie informácie – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na 032/7719575 a radi Vám ich pošleme.

Mám záujem


O nás

    Sme mladí ľudia, ktorí ako členovia medzinárodného tímu, majú radi svoju prácu v oblasti priemyselnej automatizácie. Naše poslanie je prenášať vaše požiadavky a myšlienky do moderného automatizačného riešenia.Teší nás, že naše vzájomné poznanie, know how a spolupráca posúva vaše možnosti a pôsobenie na trhu.

Čítaj viac

 

 

Kontakt

    B+R automatizace spol. s r.o. - organizačná zložka
    Trenčianska 17
    915 01 Nové Mesto nad Váhom
    Tel: +421 32 77195 - 75

office.sk@br-automation.com
http://www.br-automation.com

Copyright © 2024 Automation All rights reserved.