Hlavná stránka / Novinky / 10.000 COMAU robotov riadených B&R
11okt, 2016
10.000 COMAU robotov riadených B&R

10.000 COMAU robotov riadených B&R

Comau a B&R oslavuje produktívne partnerstvo so sľubnou budúcnosťou.


Ako spolupráca medzi COMAU robotics a B&R pokračuje a rozširuje sa, spoločnosti sa môžu pochváliť už desať tisíc robotmi nainštalovanými a fungujúcimi po celom svete. Tento úspech podčiarkuje kvalitu produktov COMAU, ktoré sa opierajú o výkonnú, presnú a spoľahlivú riadiacu elektroniku od firmy B&R.


Tieto dve spoločnosti spolupracujú už roky, aby spôsobili prevrat v integrácii robotiky do výrobných liniek. OEM výrobcovia a koncoví užívatelia môžu ťažiť z vynikajúcej synchronizácie a výslednej reakcie tohto kombinovaného systému.
"Toto je konkrétny výsledok intenzívnej spolupráce, ktorá umožnila obom spoločnostiam stať sa kľúčovými hráčmi na trhu, s cieľom neustáleho zlepšovania v oblasti technológií a rastu v nových odvetviach trhu," hovorí Tobias Daniel, vedúci oddelenia robotiky pre Európu a Ameriku vo firme COMAU.


"S potešením môžeme povedať, že táto spolupráca prináša hmatateľné výsledky na rastúcom trhu," hovorí Walter Burgstaller, obchodný riaditeľ pre Európu spoločnosti B&R. "Stále viac spoločností sa pozerá na robotiku ako na prostriedok optimalizácie výroby a možnosti reagovať na neustále sa zvyšujúcu sa flexibilitu a komplexnosť svojich zariadení."

 

Máte záujem o ďalšie informácie – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na 032/7719575 a radi Vám ich pošleme.

Mám záujem


O nás

    Sme mladí ľudia, ktorí ako členovia medzinárodného tímu, majú radi svoju prácu v oblasti priemyselnej automatizácie. Naše poslanie je prenášať vaše požiadavky a myšlienky do moderného automatizačného riešenia.Teší nás, že naše vzájomné poznanie, know how a spolupráca posúva vaše možnosti a pôsobenie na trhu.

Čítaj viac

 

 

Kontakt

    B+R automatizace spol. s r.o. - organizačná zložka
    Trenčianska 17
    915 01 Nové Mesto nad Váhom
    Tel: +421 32 77195 - 75

office.sk@br-automation.com
http://www.br-automation.com

Copyright © 2024 Automation All rights reserved.