Hlavná stránka / Novinky / Procesné riadenie v cloude
07feb, 2017
Procesné riadenie v cloude

Procesné riadenie v cloude

Bezpečný globálny prístup k dátam s B&R APROL


Čoskoro bude možné nainštalovať a spustiť APROL už aj v cloude. S dátami a reportami generovanými procesným riadiacim systémom dostupným kdekoľvek na svete môžu geograficky rozptýlené tímy spolupracovať s pozoruhodnou efektivitou.

 

APROL môže byť nainštalovaný na virtuálnych počítačoch všetkých etablovaných poskytovateľov cloudových služieb. Lokálna inštalácia APROL vykonáva predspracovanie a komprimáciu tak, že iba dôležité dáta sú prenášané do cloud databázy. Tento prístup, ktorý je založený na konceptoch „fog and edge“, pomáha udržať poplatky za prenos dát na optimálnej úrovni.

 

APROL podporuje protokoly MQTT, AMQP a OPC UA. Neobmedzený počet lokálnych APROL uzlov môže odosielať dáta do centrálneho APROL cloudu. Reporty z business intelligence riešení v miestnych a cloud inštaláciách APROL je možné otvoriť pomocou REST API.

 


Maximálna bezpečnosť
Architektúra systému s lokálnymi APROL uzlami a jednou cloud inštaláciou zaisťuje maximálnu bezpečnosť podniku, zatiaľ čo sa v rovnakom čase robia všetky APROL analýzy, reporty a business intelligence funkcie dostupné prostredníctvom cloudu.

 

Centralizovaná správa dát umožňuje prístupnosť všetkých informácií na diaľku z ľubovoľného miesta na svete. Obsah databázy môže byť analyzovaný pomocou nástrojov na získavanie dát ponúkaných poskytovateľmi cloud služieb.

 


Efektívny inžiniering
APROL riešenie založené na cloude poskytuje paralelný prístup ku všetkým inžinierskym funkciám APROL-u, takže používatelia s vývojovými tímami po celom svete môže dokončiť aj veľké projekty s maximálnou efektivitou.

 

 

 

Máte záujem o ďalšie informácie – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na 032/7719575 a radi Vám ich pošleme.

Mám záujem


O nás

    Sme mladí ľudia, ktorí ako členovia medzinárodného tímu, majú radi svoju prácu v oblasti priemyselnej automatizácie. Naše poslanie je prenášať vaše požiadavky a myšlienky do moderného automatizačného riešenia.Teší nás, že naše vzájomné poznanie, know how a spolupráca posúva vaše možnosti a pôsobenie na trhu.

Čítaj viac

 

 

Kontakt

    B+R automatizace spol. s r.o. - organizačná zložka
    Trenčianska 17
    915 01 Nové Mesto nad Váhom
    Tel: +421 32 77195 - 75

office.sk@br-automation.com
http://www.br-automation.com

Copyright © 2024 Automation All rights reserved.