Hlavná stránka / Novinky / 20 rokov automatizácie
14mar, 2017
20 rokov automatizácie

20 rokov automatizácie

20 rokov skúseností v Česku a na Slovensku


Písal sa rok 1997. V meste Brno sa začína napĺňať aktívna história spoločnosti B&R na trhoch českých a slovenských. B&R má už v tom čase množstvo inovatívnych riešení a stáva sa silným partnerom na poli automatizácie pre všetky oblasti priemyslu.
Stúpajúci záujem o riešenia našej spoločnosti viedol v roku 2006 k založeniu organizačnej zložky v Novom Meste nad Váhom. Druhá kancelária sa otvára v roku 2014 v Košiciach pre potreby a podporu zákazníkov a výrobcov z východného Slovenska.
Píše sa rok 2017 a dnes máme 20 rokov skúseností. Participovali sme na nespočetnom množstve projektov a máme veľmi veľa zaujímavých referencií po celom Slovensku. S kolektívom výborných kolegov a úzkou podporou blízkej centrály sa radi s Vami pustíme do akejkoľvek automatizačnej úlohy.
Píše sa rok 2017 a my stále počúvame, komunikujeme, vidíme možnosti, pripravujeme návrhy, prinášame riešenia, tvoríme moderný softvér, školíme, podporujeme a popri tom investujeme - do vzdelania a vzájomných vzťahov. Partnerstvo a vysokú poradenskú kompetenciu u nás nachádzajú svetoví lídri, stredné a menšie spoločnosti, startupy. Za kľúčový faktor považujeme osobné vzťahy a vždy nás tešia stretnutia s inovatívnymi ľuďmi stojacimi za úspechom týchto spoločností.

 

Ďakujeme Vám za 20 rokov dôvery a tešíme sa na ďalšie výzvy.

 

 

 

Máte záujem o ďalšie informácie – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na 032/7719575 a radi Vám ich pošleme.

Mám záujem


O nás

    Sme mladí ľudia, ktorí ako členovia medzinárodného tímu, majú radi svoju prácu v oblasti priemyselnej automatizácie. Naše poslanie je prenášať vaše požiadavky a myšlienky do moderného automatizačného riešenia.Teší nás, že naše vzájomné poznanie, know how a spolupráca posúva vaše možnosti a pôsobenie na trhu.

Čítaj viac

 

 

Kontakt

    B+R automatizace spol. s r.o. - organizačná zložka
    Trenčianska 17
    915 01 Nové Mesto nad Váhom
    Tel: +421 32 77195 - 75

office.sk@br-automation.com
http://www.br-automation.com

Copyright © 2024 Automation All rights reserved.