Hlavná stránka / Priemyselné PC

Priemyselné počítače

Moderné a robustné PC a Panel PC do priemyselného prostredia s dlhou dostupnosťou a vizualizačné panely, terminály v rôznych prevedeniach

Ako zabezpečiť modernizáciu PC a panelov vo výrobnom podniku bez zbytočných nákladov?

automation1 pc2100

Implementácia požiadaviek iniciatívy  Priemysel 4.0  (Industry 4.0, Smart Factory) sa premieta aj do požiadaviek na vybavenie priemyselných zariadení novšími, výkonnejšími a zároveň úspornejšími  procesormi, pamäťami, komunikačnými rozhraniami a samozrejmosťou je aj flexibilita v použití operačných systémov.  Nové technológie sa presadzujú aj na zobrazovacích jednotkách: viacdotykové obrazovky, FullHD rozlíšenie, väčšie uhlopriečky, variabilita v spôsobe montáže, ...


Hľadáte výkonné a naozaj priemyselné počítače?
Práca v prostredí s vysokou úrovňou vibrácií, elektromagnetického rušenia a prašnosti spolu s potrebou plnej funkčnosti v širokom rozsahu pracovných teplôt. Jednoduchá montáž, demontáž, servisovateľnosť a ľahký prístup ku konektorom. Dlhodbá dostupnosť. Diagnostika bez potreby špeciálných nástrojov a vedomostí. A navyše vysoká úroveň modularity. To sú hlavné črty našich priemyselných počítačov. 

panely1

Priemyselné PC radu APC v súčasnosti poskytujú širokú škálovateľnosť výkonu od CPU Intel Atom až po 4-jadrové Intel core i7, RAM až  do 32GB, použitie HDD, SSD, CFAST alebo RAID diskov , až 5 PCI resp. PCI expres slotov a to všetko plne konfigurovateľné podľa vašich potrieb. Priemyslené PC dopĺňajú najmodernejšie procesory 6-tej generácie (mikroarchitektúra Skylake). Výber operačného systému je rovnako vo vašich rukách. PC aktuálne podporujú Windows 7, 8, 8.1 a 10. Ako alternatívu podporujeme OS Linux. Pre riadenie strojov a technológii je zas výhodné použiť operačný systém reálneho času Automation Runtime.
Pozrite sa na riešenia a informácie k priemyselným PC>>>  


Plánujete inštaláciu alebo obmenu Panel PC / HMI technológie?
Z pohľadu servisu a postupnej inovácie Panel PC technológie čelia firmy mnohým otázkam. Prečo meniť celé Panel PC, ak chcem len zvýšiť výkon zariadenia alebo použiť modernejšiu generáciu PC, ale súčasný panel plne vyhovuje? Navyše výmena celého Panel PC väčšinou prináša mnohé problémy so zastavaním na existujúcu technológiu. Riešením je modularita produktov HMI . Nový prístup ku konštrukcii  umožňuje vymeniť len tú časť Panel PC, ktorá je nevyhnutná a optimalizovať tak náklady aj do budúcnosti.

 Pozrite sa na naše video a zistite čo znamená modularita u panelov

Ďalšie informácie Vám radi zašleme.


Aký vizualizačný prostriedok potrebujete?

Panel PC alebo terminál? Do rozvádzača, montáž na rameno alebo VESA pripojenie? Dotykový (singletouch) alebo viacdotykový (multitouch) panel? Bez tlačítok alebo s tlačítkami? Chcete si voliť usporiadanie elektromechanických prvkov? Chcete mať safety (bezpečný) panel? Požadujete krytie IP20, IP65 alebo až IP69K? Plast, eloxovaný hliník alebo nerez? Vaše priania vieme splniť – zavolajte nám na 032/7719575 alebo napíšte nám  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
Prinášame Vám nástroj na zákaznícke prevedenie panelu (alebo tlačítok) k Vašej technológii:
Panel si  zadarmo a elegantne navrhnete tu>>  Máte záujem o ďalšie informácie – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na 032/7719575 a radi Vám ich pošleme.

Mám záujem


Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

O nás

    Sme mladí ľudia, ktorí ako členovia medzinárodného tímu, majú radi svoju prácu v oblasti priemyselnej automatizácie. Naše poslanie je prenášať vaše požiadavky a myšlienky do moderného automatizačného riešenia.Teší nás, že naše vzájomné poznanie, know how a spolupráca posúva vaše možnosti a pôsobenie na trhu.

Čítaj viac

 

 

Kontakt

    B+R automatizace spol. s r.o. - organizačná zložka
    Trenčianska 17
    915 01 Nové Mesto nad Váhom
    Tel: +421 32 77195 - 75

office.sk@br-automation.com
http://www.br-automation.com

Copyright © 2024 Automation All rights reserved.