Hlavná stránka / Vzdelávanie

Vzdelávanie

Čokoľvek sa učíš, učíš sa pre seba

Inšpiruje Vás programovanie aplikácií, vizualizácia procesov, riadenie pohybov?
Chceli by ste si odskúšať v praxi reálny automatizačný hardvér?
Chcete sa naučiť možnosti diagnostiky riadiacich systémov?
Alebo ste pracovníkom - študentom vysokej (strednej) školy technického „razenia“?

vzdelavanie
Sme súkromná firma a vysoko si ceníme stabilný a kontinuálny rozvoj. Roky získaných skúseností a znalostí vkladáme do vývoja moderných automatizačných riešení a produktov. Uvedomuje si, že naša krajina potrebuje šikovných ľudí, ktorí majú potenciál tvoriť projekty s vysokou pridanou hodnotou.
Vysoká škola.
Za jednu z úloh sme si ako tím zobrali vzdelávanie a podporu výučby s inovačným potenciálom a automatizačnou technikou na školách. Pravidelne prednášame o moderných prístupoch v oblasti automatizácie, tvorbe softvéru, priemyselných komunikáciach a pod. Prinášame pre školy reálne poznatky z aplikácie princípov Priemyslu 4.0 v podnikoch. Stretnutia medzi akademickou obcou slovenských univerzít a vývojarmi z našej spoločnosti sú ďalší dôkaz úzkeho spolupráce prepojenia výučby s praxou. Táto spolupráca s významnými slovenskými univerzitami pomáha firmám dostať odborne pripravených ľudí.

ZU LogoLogotyp TUKE sk tf krivky

Modely strojov vyvinuté v softvérových simulačných nástrojoch ako sú napr. Simulink® alebo MapleSim™, sú vďaka automatickému generovaniu kódu prevádzané do podoby schopnej odozvy v reálnom čase. V tejto podobe následne emulujú správanie systému. Simulačný prístup HIL (Hardware-in-the-loop) sa veľa rokov používa napríklad aj v automobilovom priemysle. Výsledkom je bezpečné vývojové prostredie umožňujúce bez rizika analyzovať dynamické vlastnosti alebo overovať nové funkcie zariadenia v hraničných podmienkach.
Využite príležitosť získať prehľad o našich produktoch počas štúdia. Radi Vás podporíme a poskytneme informácie, ktoré potrebujete.

Ukážky prác študentov:

 

Rozvíjajte svoje zručnosti.
Poskytujeme cielené vzdelávacie semináre pre záujemcov o automatizáciu. Budeme sa snažiť cez naše školenia a prístup k inovatívnym technológiam rozšíriť vaše znalosti v oblasti automatizačnej techniky. Organizujeme štandardné alebo individuálne semináre a prednášky pre riadiace systémy, vizualizácie, komunikácie, diagnostiku, polohovanie, CNC, robotiku až po funkčnú bezpečnosť. Nestačí? Poskytujeme know-how pre procesné riadenie, zbery dát, energetický manažment, riadenie priemyselnej hydrauliky, plastikársky priemysel, tlačiarensky priemysel a mnohé ďalšie. Našou základnou charakteristikou a snahou je poskytnúť vysoko kvalitné školenie. Semináre prispôsobujeme účastníkom a ich požiadavkám.

 

Máte záujem o ďalšie informácie – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na 032/7719575 a radi Vám ich pošleme.

 

Mám záujem


Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

O nás

    Sme mladí ľudia, ktorí ako členovia medzinárodného tímu, majú radi svoju prácu v oblasti priemyselnej automatizácie. Naše poslanie je prenášať vaše požiadavky a myšlienky do moderného automatizačného riešenia.Teší nás, že naše vzájomné poznanie, know how a spolupráca posúva vaše možnosti a pôsobenie na trhu.

Čítaj viac

 

 

Kontakt

    B+R automatizace spol. s r.o. - organizačná zložka
    Trenčianska 17
    915 01 Nové Mesto nad Váhom
    Tel: +421 32 77195 - 75

office.sk@br-automation.com
http://www.br-automation.com

Copyright © 2024 Automation All rights reserved.